Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbollar Cornilleau Pro Vit 6-pack

29 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:40 mm
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1269
Kategori: Bordtennisbollar
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Övrigt: 40 mm

Pro Vit 6-pack

Bollar för träningsspel.

Bordtennisbollar innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Pro Vit 6-pack.

Omdömen och betyg

Prometera AB, 2017-02-18
fått igång hela företaget att spela pingis
Arne Harald Göran, 2017-01-08

Jacob, 2016-12-07

Jacob, 2016-12-07

Kjell David Magnus, 2016-11-10

Stiftelsen Stadsmissionens Skola, 2016-11-02

Else-Marie, 2016-08-05

New Professional Minds AB, 2016-05-25

Jonathan, 2016-02-28

Tobias, 2016-02-07

Elisabeth, 2014-08-20

Ulno AB, 2014-03-19

Ahmad, 2013-12-04
Mycket nöjd. Vanliga bollar.
PwC, 2013-10-08

Maria, 2012-04-24

Gustav, 2011-10-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(14)

I lager 199 kr

pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

39 kr

Elite Orange elite-orange-1

Elite Orange

(0)

I lager 79 kr

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

 
Thor Pinn Retro thor-pinn-retro-1

Thor Pinn Retro

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold queens-park-rangers-golfhandduk-tri-fold-1

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 153 kr (229 kr)

LFC Mössa Turn Up 47 Brand liverpool-mossa-turn-up-47-brand-1

LFC Mössa Turn Up 47 Brand

(1)

I lager 89 kr (179 kr)

Iron Man Miniaffisch Cover M94 iron-man-miniaffisch-cover-1

Iron Man Miniaffisch Cover M94

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89 man-of-steel-miniaffisch-flying-1

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89

(0)

I lager 24 kr (79 kr)