Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Supasize Folding 6

7 995 kr
(8 595 kr)
12 mån räntefritt 666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14536
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 198 x 107 x 79 cm
Vikt: 78 kg

Supasize Folding 6

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Blå duk
Extra rejält
Fällbara ben

Medföljer:
2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor


Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Supasize Folding 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(1)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

 
LFC Affisch Squad 82 liverpool-affisch-squad-82-1

LFC Affisch Squad 82

(3)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Badlakan Impact chelsea-badlakan-impact-1

CFC Badlakan Impact

(3)

I lager 223 kr (279 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi paris-st-germain-soccerstarz-lavezzi-1

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Sesame Street Keps Snap Back Cookie Monster sesame-street-keps-snap-back-cookie-monster-1

Sesame Street Keps Snap Back Cookie Monster

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)