Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Rolling Flat W 5

5 495 kr
12 mån räntefritt 458 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19513
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 153(L) x 84(B) x 74(H) cm
Vikt: 40 kg

Rolling Flat W 5

Patenterar fällsystem som gör bordet till det smidigaste på marknaden.

Endast 25 cm högt ihopfällt
Ingen montering krävs
Inbyggda hjul

Medföljer
2 st köer (122 cm)
Bollset (48 mm)
Kritor
Borste

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Rolling Flat W 5.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)

Beställningsvara 6 995 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(4)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Lay Flat 5 Lay Flat 5 lay-flat-5-1

Lay Flat 5

(1)

Beställningsvara 3 495 kr (3 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(5)

I lager 1 395 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)

I lager 699 kr

 
The Strain Mugg Stoneheart the-strain-mugg-stoneheart-1

The Strain Mugg Stoneheart

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

MUFC Affisch Mata 56 manchester-united-affisch-mata-56-1

MUFC Affisch Mata 56

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Bildoft Crest Vit manchester-city-bildoft-crest-vit-1

MCFC Bildoft Crest Vit

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

Guns N Roses Inramad Bild Shorts guns-n-roses-inramad-bild-shorts-1

Guns N Roses Inramad Bild Shorts

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

FCB Haklappar Stripe barcelona-haklappar-stripe-1

FCB Haklappar Stripe

(1)

I lager 107 kr (179 kr)