Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Buzz

749 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 62 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19229
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 91(L) x 46(B) x 20(H) cm
Vikt: 6 kg

Buzz

Mindre airhockeyspell som ställs på befintligt bord.

Medföljer
2 st pushers
2 st puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Buzz.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 4 995 kr

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
AFC Nyckelring Welbeck arsenal-nyckelring-welbeck-1

AFC Nyckelring Welbeck

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Strongbow Ciderglas Heritage strongbow-ciderglas-heritage-1

Strongbow Ciderglas Heritage

(1)

I lager Från: 53 kr (89 kr)

CFC Tandborste 2-pack chelsea-tandborste-2-pack-1

CFC Tandborste 2-pack

(6)

I lager 35 kr (59 kr)

Star Wars Rebels Miniaffisch Stormtrooper M184 star-wars-rebels-miniaffisch-stormtrooper-1

Star Wars Rebels Miniaffisch Stormtrooper M184

(1)

I lager 41 kr (79 kr)

Friends Affisch Central Perk Window A241 friends-affisch-central-perk-window-1

Friends Affisch Central Perk Window A241

(0)

I lager 69 kr (99 kr)