Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Snookerköfodral BCE Grand Master Case

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1286
Kategori: Snookerköfodral
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Grand Master Case

Grand Master köfodral. Passar köer gjord i 3/4 design.

Snookerköfodral innehåller fler produkter som liknar BCE Grand Master Case.

Omdömen och betyg

Joakim, 2011-09-01
Snyggt. Ett av de korta fackavdelarna satt bara fast i ena sidan, och lossnade varvid jag fick en repa i kön av häftstiftet som då stack ut. Sattes enkelt tillbaka och förstärktes med lite lim. Som tur är hade jag köpt kön begagnad så den hade redan en del slitage.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 699 kr

Omega omega-1

Omega

(10)

I lager Från: 169 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(5)

I lager Från: 399 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(3)

249 kr

Stora Puckar 2-pack Stora Puckar 2-pack stora-puckar-2-pack-1

Stora Puckar 2-pack

(1)

I lager 39 kr

 
West Brom Golfbollar west-brom-golfbollar-1

West Brom Golfbollar

(0)

I lager 65 kr (129 kr)

AFC Bild Wilshere 20 X 15 arsenal-bild-wilshere-8-x-6-1

AFC Bild Wilshere 20 X 15

(0)

I lager 75 kr (149 kr)

THFC Plånbok Nylon tottenham-hotspur-nylon-wallet-1

THFC Plånbok Nylon

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

MUFC Bild Berbatov 40 X 30 manchester-united-bild-berbatov-16-x-12-1

MUFC Bild Berbatov 40 X 30

(0)

I lager 200 kr (399 kr)

MUFC Headcover Executive Rescue manchester-united-headcover-executive-rescue-1

MUFC Headcover Executive Rescue

(0)

I lager 239 kr (299 kr)