Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardköfodral BCE Grand Master Case

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1286
Kategori: Biljardköfodral
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Grand Master Case

Grand Master köfodral. Passar köer gjord i 3/4 design.

Biljardköfodral innehåller fler produkter som liknar BCE Grand Master Case.

Omdömen och betyg

Heléne Cecilia, 2013-10-13

Joakim, 2011-09-01
Snyggt. Ett av de korta fackavdelarna satt bara fast i ena sidan, och lossnade varvid jag fick en repa i kön av häftstiftet som då stack ut. Sattes enkelt tillbaka och förstärktes med lite lim. Som tur är hade jag köpt kön begagnad så den hade redan en del slitage.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Signatur Case signatur-case-1

Signatur Case

(2)

I lager 349 kr

Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 799 kr

Legend Case legend-case-1

Legend Case

(0)

449 kr

US3 US3 us3-1

US3

(0)

254 kr (299 kr)

CC217-RT cc217-rt-1

CC217-RT

(6)

I lager 129 kr

Reseskydd KRUGER reseskydd-kruger-1

Reseskydd KRUGER

(0)

I lager 299 kr

CC218BK CC218BK cc218bk-1

CC218BK

(2)

I lager 110 kr (129 kr)

cc217-s-1

CC217-S

(0)

69 kr

Riley Attache riley-attache-1

Riley Attache

(0)

I lager 399 kr

 
Rangers Dekal Iphone 6 rangers-dekal-iphone-6-1

Rangers Dekal Iphone 6

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

Miami Heat Pin miami-heat-pin-1

Miami Heat Pin

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

LFC Iphone-5-skal 3D Gerrard 8 liverpool-iphone-5-skal-3d-gerrard-8-1

LFC Iphone-5-skal 3D Gerrard 8

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104 breaking-bad-affisch-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (129 kr)