Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköfodral BCE Grand Master Case

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1286
Kategori: Biljardköfodral
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Grand Master Case

Grand Master köfodral. Passar köer gjord i 3/4 design.

Biljardköfodral innehåller fler produkter som liknar BCE Grand Master Case.

Omdömen och betyg

Heléne Cecilia, 2013-10-13

Joakim, 2011-09-01
Snyggt. Ett av de korta fackavdelarna satt bara fast i ena sidan, och lossnade varvid jag fick en repa i kön av häftstiftet som då stack ut. Sattes enkelt tillbaka och förstärktes med lite lim. Som tur är hade jag köpt kön begagnad så den hade redan en del slitage.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Signatur Case signatur-case-1

Signatur Case

(2)

I lager 349 kr

Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 799 kr

Legend Case legend-case-1

Legend Case

(0)

449 kr

US3 US3 us3-1

US3

(0)

254 kr (299 kr)

Reseskydd KRUGER reseskydd-kruger-1

Reseskydd KRUGER

(0)

I lager 299 kr

CC218BK CC218BK cc218bk-1

CC218BK

(4)

110 kr (129 kr)

Riley Attache riley-attache-1

Riley Attache

(0)

I lager 399 kr

 
FCB SoccerStarz Pique barcelona-soccerstarz-pique-1

FCB SoccerStarz Pique

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

LFC Dekal Iphone 5/5S LB liverpool-dekal-iphone-55s-lb-1

LFC Dekal Iphone 5/5S LB

(8)

I lager 99 kr (129 kr)

EFC Ölglas Pint Wordmark everton-olglas-pint-wordmark-1

EFC Ölglas Pint Wordmark

(0)

I lager Från: 77 kr (129 kr)

Breaking Bad Pinn Better Call Saul breaking-bad-pinn-better-call-saul-1

Breaking Bad Pinn Better Call Saul

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

NUFC Rakhyvlar 5-pack newcastle-united-rakhyvlar-5-pack-1

NUFC Rakhyvlar 5-pack

(1)

I lager 15 kr (59 kr)