Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Snookertillbehör BCE Grand Master Case

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1286
Kategori: Snookertillbehör
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Grand Master Case

Grand Master köfodral. Passar köer gjord i 3/4 design.

Snookertillbehör innehåller fler produkter som liknar BCE Grand Master Case.

Omdömen och betyg

Joakim, 2011-09-01
Snyggt. Ett av de korta fackavdelarna satt bara fast i ena sidan, och lossnade varvid jag fick en repa i kön av häftstiftet som då stack ut. Sattes enkelt tillbaka och förstärktes med lite lim. Som tur är hade jag köpt kön begagnad så den hade redan en del slitage.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 799 kr

Snookerkökit snookerkokit-1

Snookerkökit

(0)

I lager 299 kr

Blue Diamond 3-pack blue-diamond-3-pack-1

Blue Diamond 3-pack

(0)

I lager 39 kr

push-on-extender-1

Push On Extender

(0)

I lager 149 kr

 
Big Bang Theory Affisch Bazinga Icon A77 big-bang-theory-affisch-bazinga-icon-1

Big Bang Theory Affisch Bazinga Icon A77

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

AFC Affisch Vermaelen 24 AFC Affisch Vermaelen 24 arsenal-affisch-vermaelen-24-1

AFC Affisch Vermaelen 24

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

NUFC Iphone-5-skal 3D newcastle-united-iphone-5-skal-3d-1

NUFC Iphone-5-skal 3D

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Captain America Pinn Retro captain-america-pinn-retro-1

Captain America Pinn Retro

(0)

I lager 13 kr (19 kr)

AFC Affisch Arteta 21 AFC Affisch Arteta 21 arsenal-affisch-arteta-21-1

AFC Affisch Arteta 21

(0)

I lager 59 kr (99 kr)