Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Matbordsskiva Majestic Biljard/matbord Mörk Valnöt

16 900 kr
12 mån räntefritt 1408 kr / månad (avgifter tillkommer)
Uppgradera duk 8 fot (Mer info):
Alt/Storlek:Röd Duk
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16432
Kategori: Biljardbord med Matbordsskiva
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 210 x 118 x 80 cm
Spelyta: 183 x 91 cm
Vikt: 230 kg

Majestic Biljard/matbord Mörk Valnöt

Med svarvade ben av massivt trä erbjuder Majestic biljard och matsalsbord ett klassiskt alternativ.

MATBORDSSKIVA INGÅR!
Utrustad med kromade Corners
19 mm skifferskiva
Röd vävd duk
En tvådelad matbordsskiva ingår


Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

Montering

Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek

Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,85 x 3,95 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,40 x 3,45 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord med Matbordsskiva innehåller fler produkter som liknar DPT Majestic Biljard/matbord Mörk Valnöt.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk windsor-biljardmatbord-6ft-vit-med-svart-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Med Svart Duk

(0)

I lager 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-6ft-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

 
LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn liverpool-mossa-vandbar-rodbla-barn-1

LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn

(1)

I lager 89 kr (99 kr)

Aston Villa Kalender 2013 Aston Villa Kalender 2013 aston-villa-kalender-2013-1

Aston Villa Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

EFC Dekal Samsung Galaxy S5 everton-dekal-samsung-galaxy-s5-1

EFC Dekal Samsung Galaxy S5

(1)

I lager 90 kr (129 kr)

CFC Julgranskula Nordic Stor chelsea-julgranskula-nordic-stor-1

CFC Julgranskula Nordic Stor

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

AFC Pennset Blyerts arsenal-pennset-blyerts-1

AFC Pennset Blyerts

(1)

I lager 30 kr (59 kr)