Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerbord Riley Riley Renaissance Silver

79 900 kr
12 mån räntefritt 6658 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Best 12 veckor
Artikelnr: 14437
Kategori: Snookerbord
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
8 fot: 510 kg
9 fot: 600 kg
10 fot: 720 kg
12 fot: 1100 kg

Riley Renaissance Silver

Riley Renaissance finns i många hem och på biljardhallar världen över. Ett perfekt instegsbord som är starkt, hållbart och prisvärt.

Tillverkat av utvalt hårdträ.
7 tums solida svarvade ben
CAT1 - Professionella kvalitets gummivallar
Bollkorgar i äkta läder för att säkerställa maximal hållbarhet.
45 mm skifferskiva (5 delar från samma ursprungliga skiva).
Rileys unika nivåsystem gör det lätt att få den rätta balansen och behåller den länge.
West of England Strachan 6811 - Den traditionella duken som är ett måste på ett bra snookerbord.
Toppvallarna är gjorda med 100 år av erfaranhet. Förmodligen de bästa i världen.
Tillverkat i England.

Komplett med tillbehörpacket, som innehåller: triangel, resultattavla, köställ (6 köer), 4 endelsköer, lönnkratta med mässingkors, mässingshuvud och mässingsspindel, 9" Borste, krita och bordsskydd.


Snookerbord innehåller fler produkter som liknar Riley Riley Renaissance Silver.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
MUFC Affisch Januzaj 65 manchester-united-affisch-januzaj-65-1

MUFC Affisch Januzaj 65

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Bildoft Crest Vit manchester-city-bildoft-crest-vit-1

MCFC Bildoft Crest Vit

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

EFC Årsbok 2014 everton-årsbok-2014-1

EFC Årsbok 2014

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

MUFC Affisch Hernandez 64 MUFC Affisch Hernandez 64 manchester-united-affisch-hernandez-64-1

MUFC Affisch Hernandez 64

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Sunderland SoccerStarz Larsson sunderland-soccerstarz-larsson-1

Sunderland SoccerStarz Larsson

(1)

I lager 29 kr (49 kr)