Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Riley Moderno 1

399 kr
(499 kr)
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 10784
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Moderno 1

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder 9,5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: Mässingskoppling
Grepp:
Delning: Ingen
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Riley Moderno 1.

Omdömen och betyg

Simon, 2013-12-31
Mycket prisvärd. Härlig tyngd.
Anonym, 2012-08-20
Inget att klaga på, nöjda och belåtna. Fungerar och används flitigt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Birds Eye birds-eye-1

Birds Eye

(2)

999 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 8 grand-master-8-1

Grand Master 8

(0)

Beställningsvara 1 795 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

I lager 799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

JW48 jw48-1

JW48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Tvådelskö Med Fodral mark-selby-tvadelsko-med-fodral-1

Mark Selby Tvådelskö Med Fodral

(2)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(14)

I lager 199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(0)

I lager 779 kr

noimage

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(0)

I lager 349 kr

 
MCFC Tomteluva Supersoft manchester-city-tomteluva-supersoft-1

MCFC Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

Minions Pennfodral Filled minions-pennfodral-filled-1

Minions Pennfodral Filled

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

LFC T-shirt Ruskin Barn Vit LFC T-shirt Ruskin Barn Vit liverpool-t-shirt-ruskin-barn-vit-1

LFC T-shirt Ruskin Barn Vit

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

LFC T-shirt Träning Ungdom Grå LFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom Grå liverpool-t-shirt-traning-ungdom-gra-1

LFC T-shirt Träning Ungdom Grå

(1)

I lager 262 kr (349 kr)

Spiderman Miniaffisch Quote M95 spiderman-miniaffisch-quote-1

Spiderman Miniaffisch Quote M95

(0)

I lager 24 kr (79 kr)