Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Riley Moderno 1

399 kr
(499 kr)
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 10784
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Moderno 1

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder 9,5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: Mässingskoppling
Grepp:
Delning: Ingen
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Riley Moderno 1.

Omdömen och betyg

Jesper, 2018-11-27

Hotel Norra Vättern Aktiebolag, 2017-11-30

Simon, 2013-12-31
Mycket prisvärd. Härlig tyngd.
Anonym, 2012-08-20
Inget att klaga på, nöjda och belåtna. Fungerar och används flitigt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

Selby Shockwave 6 selby-shockwave-6-1

Selby Shockwave 6

(0)

I lager 449 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
Frozen Pennfodral Filled frozen-pennfodral-filled-1

Frozen Pennfodral Filled

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Cleveland Cavaliers Fidget Spinner cleveland-cavaliers-fidget-spinner-1

Cleveland Cavaliers Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

MCFC Sovdräkt Stripes 2016 manchester-city-sovdrakt-stripes-2016-1

MCFC Sovdräkt Stripes 2016

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

Sverige Keps Tre Kronor Blå sverige-keps-tre-kronor-bla-1

Sverige Keps Tre Kronor Blå

(15)

I lager 116 kr (129 kr)

AFC Bildoft Crest arsenal-bildoft-crest-1

AFC Bildoft Crest

(5)

I lager 29 kr (59 kr)