Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer BCE Grand Master Brown

1 695 kr
12 mån räntefritt 141 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:M - 16-17.5 Oz
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 1283
Kategori: Snookerköer
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Grand Master Brown

Grand Master är finaste snookerköerna BCE någonsin har tillverkat. Högsta kvalitativa exotiska träslag i kombination med handplockad nordamerikansk ask.

Längd:
Köläder Blue Diamond 9.5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Ultimate Ask Skaft "AA"
Koppling: RRS - Rapid Release Joint System
Grepp:
Delning: 3/4
Bumper: Ingen
Handtag: Rosträhandtag
Övrigt: Grand Master platta, Grand Master Kopplingsskydd, Grand Master Förlängning, BCE Customkö

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar BCE Grand Master Brown.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

I lager 799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

279 kr

BCE Grandmaster 600 bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

I lager 779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

Beställningsvara 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

349 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

 
CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 149 kr (199 kr)

Harry Potter Slips Siden Gryffindor harry-potter-slips-siden-gryffindor-1

Harry Potter Slips Siden Gryffindor

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

AC/DC Armband High Voltage acdc-armband-high-voltage-1

AC/DC Armband High Voltage

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend MUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona Legend manchester-united-t-shirt-eric-cantona-legend-1

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

West Bromwich Albion Kalender 2013 West Bromwich Albion Kalender 2013 west-bromwich-albion-kalender-2013-1

West Bromwich Albion Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)