Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Riley Classic Snooker

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 3484
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Classic Snooker

Längd: 57 tums (ca 145cm)
Köläder Blue Diamond 9,5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: Stainless Steel RRS Rapid Release Joint System
Grepp: Inget
Delning:
Bumper: Standard
Handtag: Betsad rosenträfinish med fanérinlägg
Övrigt: Riley Classic märke

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Riley Classic Snooker.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

Selby Shockwave 6 selby-shockwave-6-1

Selby Shockwave 6

(0)

I lager 449 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
MUFC Affisch Januzaj 65 manchester-united-affisch-januzaj-65-1

MUFC Affisch Januzaj 65

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Stella Artois Barmatta Wetstop stella-artois-barmatta-wetstop-1

Stella Artois Barmatta Wetstop

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

Harry Potter Berlock Hogwarts Gold harry-potter-berlock-hogwarts-gold-1

Harry Potter Berlock Hogwarts Gold

(0)

I lager 279 kr (349 kr)

American Dad Mugg Stop At Nothing american-dad-mugg-stop-at-nothing-1

American Dad Mugg Stop At Nothing

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans west-bromwich-albion-soccerstarz-dorrans-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans

(0)

I lager 15 kr (49 kr)