Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer BCE Bce Grandmaster 600

1 295 kr
12 mån räntefritt 108 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21575
Kategori: Snookerköer
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Bce Grandmaster 600

Grand Master är finaste snookerköerna BCE någonsin har tillverkat. Högsta kvalitativa exotiska träslag i kombination med handplockad nordamerikansk ask.

Längd: 57' (145cm)
Köläder Elk Master 9.5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Grade 1 Ask Skaft
Koppling: RRS - Rapid Release Joint System
Grepp: -
Delning: 3/4
Bumper: Solid Sapele Mahogany Bumper
Handtag: Sapele Mahogany
Övrigt: Grand Master platta, Grand Master Kopplingsskydd, Grand Master Bomullstrumpa, Grand Master Förlängning 23 cm, BCE Customkö

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar BCE Bce Grandmaster 600.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
LFC Boxershorts Barn LFC Boxershorts Barn liverpool-boxershorts-barn-1

LFC Boxershorts Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Coca Cola Glas Highball Red 4-Pack coca-cola-glas-highball-red-4-pack-1

Coca Cola Glas Highball Red 4-Pack

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn Sverige T-shirt Tre Kronor Barn sverige-t-shirt-tre-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

Los Angeles Lakers Mugg Logo los-angeles-lakers-mugg-logo-1

Los Angeles Lakers Mugg Logo

(0)

I lager 69 kr (99 kr)