Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Licensierad Produkt Bce Classic Ash

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:MEDIUM
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21569
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Bce Classic Ash

Längd: 57' (145cm)
Köläder Blue 9.5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Ask Skaft
Koppling: Mässing
Grepp: -
Delning: 3/4
Bumper: Gummi
Handtag: Målad med inlägg
Övrigt: Förlängning ingår (15 cm)

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Bce Classic Ash.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

Beställningsvara 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

bce-junior-1

BCE Junior

(1)

I lager 499 kr

sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

349 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

799 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

 
THFC SoccerStarz Holtby tottenham-hotspur-soccerstarz-holtby-1

THFC SoccerStarz Holtby

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

AFC Strumpor 2-pack Junior AFC Strumpor 2-pack Junior arsenal-strumpor-2-pack-junior-1

AFC Strumpor 2-pack Junior

(13)

I lager 29 kr (79 kr)

Iron Man Armband iron-man-armband-1

Iron Man Armband

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Harry Potter Trollkarlshatt Broom harry-potter-trollkarlshatt-broom-1

Harry Potter Trollkarlshatt Broom

(0)

I lager 135 kr (169 kr)