Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Vax Snabbt

149 kr
12 mån räntefritt 12 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1549
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Vax Snabbt

Snabbt vax som passar alla shuffleboards och de som vill ha ett snabbt spel.


Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Vax Snabbt.

Omdömen och betyg

Kent, 2017-11-17

PS Mat O Nöje AB, 2017-11-14

RSM Göteborg Kommanditbolag, 2016-11-11

Annonsdax I Stockholm AB, 2016-03-17

Stefan Karl-Erik, 2015-10-16

Aronsborgs Konferenshotell, 2015-05-04

Jan Peter Wilhelm, 2013-12-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 499 kr (699 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

 
Halo Master Mugg Chief Collection halo-master-mugg-chief-collection-1

Halo Master Mugg Chief Collection

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

MCFC Nummerplåt manchester-city-nummerplat-1

MCFC Nummerplåt

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Harry Potter Trollkarlsrock Ravenclaw harry-potter-trollkarlsrock-ravenclaw-1

Harry Potter Trollkarlsrock Ravenclaw

(0)

I lager 639 kr (799 kr)

Breaking Bad Mugg Heisenberg Sketch breaking-bad-mugg-heisenberg-sketch-1

Breaking Bad Mugg Heisenberg Sketch

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Harry Potter Mugg Harry harry-potter-mugg-harry-1

Harry Potter Mugg Harry

(6)

I lager 79 kr (99 kr)