Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Shuffleboard Och Curling

499 kr
(699 kr)
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21216
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Shuffleboard Och Curling

Kombinerat spel med Shuffleboard åt ena hållet och curling i andra riktningen på samma bräde.

16 stenar ingår.
3-delat bräde för enkel förvaring.
Spelplanens mått 180 x 39 cm

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shuffleboard Och Curling.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 17 995 kr (19 995 kr)

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

 
LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 liverpool-strumpor-hemma-junior-2015-16-1

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå barcelona-iphone-44s-skal-sidecrest-bla-1

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå

(0)

I lager 131 kr (219 kr)

Sunderland Affisch Squad 93 sunderland-affisch-squad-93-1

Sunderland Affisch Squad 93

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC T-shirt King Kenny Röd LFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny Röd liverpool-t-shirt-king-kenny-rod-1

LFC T-shirt King Kenny Röd

(3)

I lager 224 kr (299 kr)