Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Shuffleboard Och Curling

499 kr
(699 kr)
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21216
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Shuffleboard Och Curling

Kombinerat spel med Shuffleboard åt ena hållet och curling i andra riktningen på samma bräde.

16 stenar ingår.
3-delat bräde för enkel förvaring.
Spelplanens mått 180 x 39 cm

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shuffleboard Och Curling.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

 
Thor Pinn Retro thor-pinn-retro-1

Thor Pinn Retro

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Big Bang Theory Armband Bazinga big-bang-theory-armband-bazinga-1

Big Bang Theory Armband Bazinga

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Sverige T-shirt Fashion Sverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt FashionSverige T-shirt Fashion sverige-t-shirt-fashion-1

Sverige T-shirt Fashion

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

Big Bang Theory Affisch Phasers A75 big-bang-theory-affisch-phasers-1

Big Bang Theory Affisch Phasers A75

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

The Flash Keps the-flash-keps-1

The Flash Keps

(0)

I lager 113 kr (189 kr)