Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Legacy Heritage Shuffleboard

17 995 kr
(19 995 kr)
12 mån räntefritt 1500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13230
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Vikt: 143 kg
Yttermått: 371(L) x 59(B) x 79(H) cm Spelyta

Heritage Shuffleboard

Förbättra ditt spelrum med spänningen av en gammal tradition, shuffleboard. Upplev det utmanande och beroendeframkallande spelet med Heritage 12 ft Shuffleboard. Med inbyggda hyllor inne i benen är det lätt att förvara dina tillbehör tryggt och säkert. Med en elegant och modern design är Heritage Shuffleboard ett utmärkt tillskott till ditt spelrum. Passar också väldigt bra i t.ex. en korridor där andra spel inte får plats.

Klimatjusterare för spelytan
Svart vinyl
Spelyta av Hårdträ täckt med UV Ployurethane

Vi rekommenderar användning av luftfuktare för att spelytan ska må så bra som möjligt (ingår ej).

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Legacy Heritage Shuffleboard.

Omdömen och betyg

Gefleborgs Flyttservice AB, 2017-04-24

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 99 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

 
Rangers Kalender 2013 Rangers Kalender 2013 rangers-kalender-2013-1

Rangers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

FCB Affish Neymar 85 barcelona-affish-neymar-85-1

FCB Affish Neymar 85

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal barcelona-iphone-44s-skal-crystal-1

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal

(0)

I lager 99 kr (158 kr)

300 Rise Of An Empire Affisch Teaser A5 300-rise-of-an-empire-affisch-teaser-1

300 Rise Of An Empire Affisch Teaser A5

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Family Guy Pinn Stewie Bow To Me family-guy-pinn-stewie-bow-to-me-1

Family Guy Pinn Stewie Bow To Me

(0)

I lager 11 kr (19 kr)