Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Legacy Heritage Shuffleboard

19 995 kr
12 mån räntefritt 1666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Ring för levtid
Leveranstid:
Artikelnr: 13230
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Vikt: 143 kg
Yttermått: 371(L) x 59(B) x 79(H) cm Spelyta

Heritage Shuffleboard

Förbättra ditt spelrum med spänningen av en gammal tradition, shuffleboard. Upplev det utmanande och beroendeframkallande spelet med Heritage 12 ft Shuffleboard. Med inbyggda hyllor inne i benen är det lätt att förvara dina tillbehör tryggt och säkert. Med en elegant och modern design är Heritage Shuffleboard ett utmärkt tillskott till ditt spelrum. Passar också väldigt bra i t.ex. en korridor där andra spel inte får plats.

Klimatjusterare för spelytan
Svart vinyl
Spelyta av Hårdträ täckt med UV Ployurethane

Vi rekommenderar användning av luftfuktare för att spelytan ska må så bra som möjligt (ingår ej).

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Legacy Heritage Shuffleboard.

Omdömen och betyg

Gefleborgs Flyttservice AB, 2017-04-24

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 499 kr (699 kr)

 
Miami Ink Plånbok Black Dragon miami-ink-planbok-black-dragon-1

Miami Ink Plånbok Black Dragon

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Harry Potter Bagagetag Slytherin harry-potter-bagagetag-slytherin-1

Harry Potter Bagagetag Slytherin

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

Stella Artois Barmatta Wetstop stella-artois-barmatta-wetstop-1

Stella Artois Barmatta Wetstop

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom MUFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-united-ryggsack-fade-ungdom-1

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)

Harry Potter Slips Siden Gryffindor harry-potter-slips-siden-gryffindor-1

Harry Potter Slips Siden Gryffindor

(0)

I lager 399 kr (499 kr)