Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Bex Sport Krocket Super De Luxe

3 999 kr
12 mån räntefritt 333 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2102
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Krocket Super De Luxe

Krocket med engelska regler och hög kvalitet.

Including
- 4 klubbor, 23x97 cm, Ø 7,5 cm
- 4 Bollar, Ø 9cm
- 4 Flaggor med stålstänger
- 4 Aluminium markörer
- 1 Startpeg
- Grindar
- 1 Hammare
- 1 Trälåda
- Regler och instruktioner på engelska


Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Krocket Super De Luxe.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

I lager 1 399 kr

Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(3)

I lager 199 kr

Bowlix bowlix-1

Bowlix

(0)

499 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Förvaringspåse Kubb Original Grön forvaringspase-kubb-original-gron-1

Förvaringspåse Kubb Original Grön

(0)

I lager 99 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
West Bromwich Albion SoccerStarz Morrison west-bromwich-albion-soccerstarz-morrison-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Morrison

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Minions Badlakan Three minions-badlakan-three-1

Minions Badlakan Three

(0)

I lager 135 kr (169 kr)

Blackburn Rovers Kalender 2013 Blackburn Rovers Kalender 2013 blackburn-rovers-kalender-2013-1

Blackburn Rovers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Carragher liverpool-iphone-44s-skal-hart-carragher-1

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Carragher

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Flights St George chelsea-flights-st-george-1

CFC Flights St George

(1)

I lager 17 kr (29 kr)