Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kendama Krom Kendama Krom Small

99 kr
(129 kr)
12 mån räntefritt 8 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Träfärgad
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 18709
Kategori: Kendama
Varumärke: Krom Kendama
Garanti:

Krom Small

En lite mindre kendama.

Tillverkad av bok
16 cm

Kendama innehåller fler produkter som liknar Krom Kendama Krom Small.

Omdömen och betyg

Pär Thomas, 2016-09-09

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Krom Spil Kendama Alti Alti krom-spil-kendama-alti-alti-1

Krom Spil Kendama Alti Alti

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Mimoe Geometrix mimoe-geometrix-1

Mimoe Geometrix

(0)

99 kr (299 kr)

Krom Animals krom-animals-1

Krom Animals

(0)

99 kr (249 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Deluxe V3 Mahogany deluxe-v3-mahogany-1

Deluxe V3 Mahogany

(0)

99 kr (299 kr)

Mimoe Elephant mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom 5-hole Rubber krom-5-hole-rubber-1

Krom 5-hole Rubber

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

Krom Noia 2 krom-noia-2-1

Krom Noia 2

(0)

99 kr (249 kr)

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Sunrise Performer XL sunrise-performer-xl-1

Sunrise Performer XL

(0)

99 kr (249 kr)

Krom Deluxe V3 Gem krom-deluxe-v3-gem-1

Krom Deluxe V3 Gem

(0)

99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 Quad Split krom-deluxe-v3-quad-split-1

Krom Deluxe V3 Quad Split

(1)

99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Viking Natural krom-viking-natural-1

Krom Viking Natural

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Party Pelle krom-party-pelle-1

Krom Party Pelle

(1)

99 kr (249 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Jumbo Pill jumbo-pill-1

Jumbo Pill

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Kendama USA V4 Pro kendama-usa-v4-pro-1

Kendama USA V4 Pro

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Ozora Dragon ozora-dragon-1

Ozora Dragon

(0)

99 kr (249 kr)

 
MCFC Nappar Dribbler 2-Pack manchester-city-nappar-dribbler-2-pack-1

MCFC Nappar Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 55 kr (79 kr)

Tottenham Body 2-pack Vit/Svart Winner tottenham-body-2-pack-vitsvart-winner-1

Tottenham Body 2-pack Vit/Svart Winner

(3)

I lager 199 kr (329 kr)

DC Comics Knappar Logos 6-pack dc-comics-knappar-logos-6-pack-1

DC Comics Knappar Logos 6-pack

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Star Wars Skrivset Rogue One 5-delar star-wars-skrivset-rogue-one-5-delar-1

Star Wars Skrivset Rogue One 5-delar

(0)

I lager 21 kr (69 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 199 kr (229 kr)