Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Professional

10 995 kr
12 mån räntefritt 916 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19089
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 144 x 75,6 x 90 cm
Spelytemått: 120 x 68 cm
Vikt: 113 kg

Professional

Professional är ett fotbollsspel anpassat för hemmet.

Balanserade spelare
Metall i målen
Metallben
Justerbara fötter
Genomgående stänger (16 mm)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Professional.

Omdömen och betyg

Weintendit AB, 2017-02-24
Mycket bra bord som håller hög kvalité. Lätt att montera. Rekommenderas!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

Beställningsvara 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

I lager 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

795 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(6)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

Beställningsvara 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

 
Los Angeles Lakers Inramad Bild Logo los-angeles-lakers-inramad-bild-logo-1

Los Angeles Lakers Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

DC Comics Tatueringar Justice League dc-comics-tatueringar-justice-league-1

DC Comics Tatueringar Justice League

(0)

I lager 27 kr (39 kr)

Batman Skidmössa Logo batman-skidmossa-logo-1

Batman Skidmössa Logo

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Supergirl Affisch Bling A690 supergirl-affisch-bling-1

Supergirl Affisch Bling A690

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB Badlakan Blå barcelona-badlakan-bla-1

FCB Badlakan Blå

(0)

I lager 383 kr (479 kr)