Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Gamesson Fotbollar Små 2-pack

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Alt/Storlek:31 mm
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 7526
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Övrigt: 31 mm

Fotbollar Små 2-pack

Bollar till fotbollsspel i svart/vit design.

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Gamesson Fotbollar Små 2-pack.

Omdömen och betyg

Gert, 2015-08-10

Strängnäs Kommun / Faktura Centralen, 2015-02-24

Johan Bengt Henrik, 2015-02-06

Samir, 2014-12-18

Ahmad, 2013-12-04
Bollarna var bra men svarta färgen försvann nästan direkt.
PwC, 2013-10-08

Leonie, 2012-06-20
Bra bollar, perfekt till fotbollspelet
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager 39 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

149 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

I lager 19 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

I lager 99 kr

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

49 kr

 
MUFC Large Pack manchester-united-large-pack-1

MUFC Large Pack

(1)

I lager 599 kr (699 kr)

Stella Artois Barmatta Wetstop stella-artois-barmatta-wetstop-1

Stella Artois Barmatta Wetstop

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

Rangers Mugg Wordmark rangers-mugg-wordmark-1

Rangers Mugg Wordmark

(1)

I lager 59 kr (99 kr)

AFC Dekal Iphone 5/5S arsenal-dekal-iphone-55s-1

AFC Dekal Iphone 5/5S

(1)

I lager 99 kr (129 kr)

Sverige Broderat Märke Flaggs sverige-broderat-marke-flaggs-1

Sverige Broderat Märke Flaggs

(0)

I lager 35 kr (39 kr)