Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Designa Premium Wireless

899 kr
12 mån räntefritt 75 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 11489
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Designa
Garanti: 12 mån

Premium Wireless

En darttavla som du kopplar upp mot din PC.

PC: Win2000/Win XP/Vista/Win 7 (USB)
Volym: 0-80db
Spel: 10 spell, 65 variationer
Yttermått: 427 x 30 mm

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Designa Premium Wireless.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

I lager 899 kr

Polaris polaris-1

Polaris

(4)

I lager 799 kr

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

I lager 3 999 kr

Bulls Magnetic bulls-magnetic-1

Bulls Magnetic

(0)

I lager 229 kr

 
The Strain Mugg Logo the-strain-mugg-logo-1

The Strain Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Harry Potter Deluminator harry-potter-deluminator-1

Harry Potter Deluminator

(1)

I lager 639 kr (799 kr)

NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(2)

I lager 29 kr (119 kr)

LFC T-shirt Tobi Grå LFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi Grå liverpool-t-shirt-tobi-gra-1

LFC T-shirt Tobi Grå

(1)

I lager 314 kr (419 kr)

Superman Plånbok Girl Of Steel superman-planbok-girl-of-steel-1

Superman Plånbok Girl Of Steel

(0)

I lager 60 kr (199 kr)