Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Designa Premium Wireless

899 kr
12 mån räntefritt 75 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 11489
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Designa
Garanti: 12 mån

Premium Wireless

En darttavla som du kopplar upp mot din PC.

PC: Win2000/Win XP/Vista/Win 7 (USB)
Volym: 0-80db
Spel: 10 spell, 65 variationer
Yttermått: 427 x 30 mm

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Designa Premium Wireless.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

I lager 899 kr

Polaris Polaris polaris-1

Polaris

(1)

599 kr (799 kr)

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

I lager 3 999 kr

 
Jack Daniels T-shirt Vintage Grå Jack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage Grå jack-daniels-t-shirt-vintage-gra-1

Jack Daniels T-shirt Vintage Grå

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

AFC Halsduk Bar arsenal-halsduk-bar-1

AFC Halsduk Bar

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Sverige Nyckelring Öppnare sverige-nyckelring-oppnare-1

Sverige Nyckelring Öppnare

(0)

I lager 44 kr (49 kr)

FCB Affisch Suarez 58 barcelona-affisch-suarez-58-1

FCB Affisch Suarez 58

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

Ben And Holly Lunchväska ben-and-holly-lunchvaaska-1

Ben And Holly Lunchväska

(0)

I lager 54 kr (179 kr)