Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Designa Premium Wireless

899 kr
12 mån räntefritt 75 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 11489
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Designa
Garanti: 12 mån

Premium Wireless

En darttavla som du kopplar upp mot din PC.

PC: Win2000/Win XP/Vista/Win 7 (USB)
Volym: 0-80db
Spel: 10 spell, 65 variationer
Yttermått: 427 x 30 mm

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Designa Premium Wireless.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

I lager 899 kr

Polaris Polaris polaris-1

Polaris

(1)

599 kr (799 kr)

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

I lager 3 999 kr

 
CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

FCB Huvtröja Crest FCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja Crest barcelona-huvtroja-crest-1

FCB Huvtröja Crest

(1)

I lager 384 kr (549 kr)

Batman Färgläggningsaffischer batman-farglaggningsaffischer-1

Batman Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces ninja-turtle-mugg-distressed-faces-1

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom MUFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-united-ryggsack-fade-ungdom-1

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)