Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldartpilar Harrows Soft Assassin White

449 kr
12 mån räntefritt 37 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1428
Kategori: Eldartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån

Soft Assassin White

Harrows rating: 8 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,52 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68
Skaft: Keramic
Flight: Dimplex 4002
Kropp: Tungsten 80%
Vikt 18 gram

Eldartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Soft Assassin White.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft ICE White soft-ice-white-1

Soft ICE White

(0)

I lager 499 kr

Soft Bristow 95 soft-bristow-95-1

Soft Bristow 95

(0)

I lager 699 kr

Soft Hawaii 501 soft-hawaii-501-1

Soft Hawaii 501

(0)

I lager 599 kr

Soft ICE Black soft-ice-black-1

Soft ICE Black

(0)

599 kr

Wolfram Infinity Soft wolfram-infinity-soft-1

Wolfram Infinity Soft

(0)

I lager 1 295 kr

RazR Parallel Soft razr-parallel-soft-1

RazR Parallel Soft

(0)

I lager 849 kr

Shadow 90 shadow-90-1

Shadow 90

(0)

I lager 499 kr

Dum Dum Soft dum-dum-soft-1

Dum Dum Soft

(0)

I lager 399 kr

Core Brass Soft Stripes Core Brass Soft Stripes core-brass-soft-stripes-1

Core Brass Soft Stripes

(4)

99 kr

Goldstar Soft goldstar-soft-1

Goldstar Soft

(1)

99 kr

Core Plus Black Soft core-plus-black-soft-1

Core Plus Black Soft

(1)

I lager 129 kr

Core Brass Soft Black core-brass-soft-black-1

Core Brass Soft Black

(1)

I lager 119 kr

 
Big Bang Theory Mugg Logo big-bang-theory-mugg-logo-1

Big Bang Theory Mugg Logo

(3)

I lager 69 kr (119 kr)

Batman T-shirt Wrong Number Svart Batman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number SvartBatman T-shirt Wrong Number Svart batman-t-shirt-wrong-number-svart-1

Batman T-shirt Wrong Number Svart

(3)

I lager 100 kr (199 kr)

FCB SoccerStarz Toon Messi barcelona-soccerstarz-toon-messi-1

FCB SoccerStarz Toon Messi

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC T-shirt Lounge Svart LFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge Svart liverpool-lounge-tee-svart-1

LFC T-shirt Lounge Svart

(2)

I lager 247 kr (329 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)