Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Bristow 90

549 kr
12 mån räntefritt 46 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 564
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Bristow 90

Den femfaldige världsmästarens pil tillverkas i en unik pilkroppsform, med hans namn ingraverat.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,53-0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68 / gK 74
Skaft: Aztec
Flight: Dimplex
Kropp: 90% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Bristow 90.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(14)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow Union Steel Silver Arrow Union steel-silver-arrow-union-1

Steel Silver Arrow Union

(8)

99 kr (199 kr)

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

449 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(13)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(11)

I lager 149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Silver Arrow Dragon steel-silver-arrow-dragon-1

Steel Silver Arrow Dragon

(0)

I lager 249 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Stripes Core Brass Stripes core-brass-stripes-1

Core Brass Stripes

(9)

I lager 99 kr

Radar radar-1

Radar

(0)

I lager 795 kr

Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(3)

I lager 149 kr

silver-shark-1

Silver Shark

(1)

149 kr

 
Incredible Hulk Pinn Zoom incredible-hulk-pinn-zoom-1

Incredible Hulk Pinn Zoom

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

Harry Potter Mugg Cauldron harry-potter-mugg-cauldron-1

Harry Potter Mugg Cauldron

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

The Beatles Pinn White Logo the-beatles-pinn-white-logo-1

The Beatles Pinn White Logo

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104 breaking-bad-affisch-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sverige Socka sverige-socka-1

Sverige Socka

(4)

I lager 53 kr (59 kr)