Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Bristow 90

549 kr
12 mån räntefritt 46 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 564
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Bristow 90

Den femfaldige världsmästarens pil tillverkas i en unik pilkroppsform, med hans namn ingraverat.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,53-0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68 / gK 74
Skaft: Aztec
Flight: Dimplex
Kropp: 90% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Bristow 90.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(21)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow Union steel-silver-arrow-union-1

Steel Silver Arrow Union

(10)

I lager 199 kr

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(3)

I lager 399 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

449 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(17)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(15)

I lager 149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

I lager 449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Silver Arrow Dragon Steel Silver Arrow Dragon steel-silver-arrow-dragon-1

Steel Silver Arrow Dragon

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

Steel Savage 85 steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 439 kr (549 kr)

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(6)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

639 kr (799 kr)

Eric Bristow Legend Black eric-bristow-legend-black-1

Eric Bristow Legend Black

(0)

I lager 1 025 kr

Harrows Genesis harrows-genesis-1

Harrows Genesis

(0)

I lager 399 kr

Harrows Wolfram Infinity harrows-wolfram-infinity-1

Harrows Wolfram Infinity

(0)

I lager 1 195 kr

Core Brass Stripes Core Brass Stripes core-brass-stripes-1

Core Brass Stripes

(13)

I lager 99 kr

Radar Radar radar-1

Radar

(0)

I lager 636 kr (795 kr)

 
Jack Daniels T-shirt Vintage Grå Jack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage Grå jack-daniels-t-shirt-vintage-gra-1

Jack Daniels T-shirt Vintage Grå

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

RMCF Affisch Morata 55 real-madrid-affisch-morata-55-1

RMCF Affisch Morata 55

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Paris Saint Germain Keps JR paris-saint-germain-keps-jr-1

Paris Saint Germain Keps JR

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248 call-of-duty-affisch-infinite-warfare-248-1

Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248

(0)

I lager 30 kr (99 kr)