Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Bristow 90

549 kr
12 mån räntefritt 46 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 564
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Bristow 90

Den femfaldige världsmästarens pil tillverkas i en unik pilkroppsform, med hans namn ingraverat.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,53-0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68 / gK 74
Skaft: Aztec
Flight: Dimplex
Kropp: 90% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Bristow 90.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(14)

149 kr

Steel Silver Arrow Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 99 kr (199 kr)

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

449 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(13)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(11)

149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Stripes Core Brass Stripes core-brass-stripes-1

Core Brass Stripes

(9)

I lager 99 kr

Radar radar-1

Radar

(0)

I lager 795 kr

Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(3)

I lager 149 kr

silver-shark-1

Silver Shark

(1)

149 kr

core-plus-black-soft-1

Core Plus Black Soft

(0)

I lager 129 kr

winmau-brendan-dolan-onyx-black-1

Winmau Brendan Dolan Onyx Black

(0)

779 kr

 
LFC Keps College liverpool-keps-college-1

LFC Keps College

(1)

I lager 119 kr (199 kr)

MCFC Strumpor Herr manchester-city-strumpor-herr-1

MCFC Strumpor Herr

(14)

I lager 29 kr (59 kr)

LFC Hemmaställ Baby 2015-16 liverpool-hemmastall-baby-2015-16-1

LFC Hemmaställ Baby 2015-16

(0)

I lager 299 kr (449 kr)

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom MUFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-united-ryggsack-fade-ungdom-1

MUFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)

Batman Miniaffisch Covers M28 batman-miniaffisch-covers-1

Batman Miniaffisch Covers M28

(1)

I lager 41 kr (79 kr)