Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Super Outdoor

9 995 kr
12 mån räntefritt 833 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21890
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: -
Vikt: 118 kg

Super Outdoor

Spelyta: Melaminhartsskiva 10 mm
Beläggning: Standard (blå)
Ram: -
Transporthjul: -
Benkonstruktion: -

10 mm melaminhartsskiva
Utomhusbord
Metallnät och stolpar medföljer.
Förankrat i marken.

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Super Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

199 kr

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(1)

I lager 2 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

 
AC/DC Armband High Voltage acdc-armband-high-voltage-1

AC/DC Armband High Voltage

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein fantastic-beasts-trollstavspenna-porpentina-goldstein-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

NUFC Ryggsäck Stripe newcastle-united-ryggsack-stripe-1

NUFC Ryggsäck Stripe

(2)

I lager 119 kr (199 kr)

MUFC Affisch Di Maria 86 manchester-united-affisch-di-maria-86-1

MUFC Affisch Di Maria 86

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Batman Flasköppnare Logo batman-flaskoppnare-logo-1

Batman Flasköppnare Logo

(0)

I lager 30 kr (99 kr)