Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Midi Neon Grön

1 595 kr
12 mån räntefritt 133 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Beställningsvara
Artikelnr: 21888
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 181x102x75 cm
Ihopfälld: -
Vikt: - kg

Midi Neon Grön

Spelyta: Spånskiva 12 mm
Beläggning: Limegrön
Ram: Ja
Transporthjul: -
Benkonstruktion: -

12 mm fiberskiva
Inomhusbord
Nät och stolpar medföljer
Metallram
Högkvalitativt stål i underredet

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Midi Neon Grön.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 2 495 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

199 kr

Minibord minibord-1

Minibord

(0)

I lager 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(0)

I lager 2 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
 
CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

South Park Kalender 2015 south-park-kalender-2015-1

South Park Kalender 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

FCB Bäddset Established barcelona-baddset-established-1

FCB Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird liverpool-dekal-iphone-44s-liverbird-1

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird

(9)

I lager 99 kr (129 kr)

LFC T-shirt Lounge Svart LFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge Svart liverpool-lounge-tee-svart-1

LFC T-shirt Lounge Svart

(2)

I lager 247 kr (329 kr)