Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Gamesson Bordtennisskiva 5ft

599 kr
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 13267
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Mått: 152 x 77 cm

Bordtennisskiva 5ft

Bordtennisskiva som är tillverkad för att passa Bex 5 fots biljardbord, men går bra att använda till andra bord i samma storlek.

Spelyta: 10 mm
Beläggning: Standard (blå)

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Bordtennisskiva 5ft.

Omdömen och betyg

Zandra Elin Miriam, 2015-02-09

Mikael John Tomas, 2015-02-04
För det priset så var skivan helt ok
Dan Milton, 2013-11-28
Mycket för pengarna, bra kvalite.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
LFC Keps LFC liverpool-keps-lfc-1

LFC Keps LFC

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

MCFC Dekal Xbox 360 (Slim) manchester-city-dekal-xbox-360-slim-1

MCFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

Assassins Creed Affish Spire 258 assassins-creed-affish-spire-258-1

Assassins Creed Affish Spire 258

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

AFC Affisch Arteta 21 AFC Affisch Arteta 21 arsenal-affisch-arteta-21-1

AFC Affisch Arteta 21

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Justin Bieber Silikonarmband justin-bieber-silikonarmband-1

Justin Bieber Silikonarmband

(0)

I lager 34 kr (49 kr)