Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköunderhåll BCE Limläderset

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:13 mm
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 52
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Övrigt: 13 mm

Limläderset

Innehåller 10 st läder (13mm) och limtub.

Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar BCE Limläderset.

Omdömen och betyg

Kent Håkan Fredrik, 2014-12-25
Har inte provat det än.
NTI CADcenter, 2014-04-11

Lindells Bil, 2014-03-19

Dan Milton, 2013-11-28
Har ej behövt använda än :-), men ser ut att vara av bra kvalite.
Johan, 2013-02-25
Tyckte det va kasst lim
Fredrik, 2012-09-24

Sven-Erik, 2012-06-29
Utmärkt att få allt i ett. Var lätt att limma!
Thomas, 2011-11-18
Inte hunnit testa mer än ett par gånger. Lite mer jobb än skruvlädret men har funkat bra när det väl är på plats.
Mikael, 2011-11-01

Rikard Löfgren, 2011-03-09

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(25)

I lager Från: 9 kr

P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(38)

I lager Från: 19 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Tip Cement tip-cement-1

Tip Cement

(0)

I lager 79 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(3)

79 kr

Tip Clamp tip-clamp-1

Tip Clamp

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(5)

I lager Från: 29 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(7)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

Från: 29 kr

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

JOINT PROTECTOR joint-protector-1

JOINT PROTECTOR

(1)

199 kr

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD shaft-conditioner-leather-pad-1

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD

(0)

49 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

99 kr

RENEW SHAFT CLEANER RENEW SHAFT CLEANER renew-shaft-cleaner-1

RENEW SHAFT CLEANER

(0)

84 kr (99 kr)

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO bumper-mcdermott-with-logo-1

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO

(0)

29 kr

MCGRIPPER mcgripper-1

MCGRIPPER

(0)

199 kr

 
Sverige Shotglas sverige-shotglas-1

Sverige Shotglas

(0)

I lager 35 kr (39 kr)

Rangers Kalender 2013 Rangers Kalender 2013 rangers-kalender-2013-1

Rangers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Paris Saint Germain Keps Stripe paris-saint-germain-keps-stripe-1

Paris Saint Germain Keps Stripe

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

Sons Of Anarchy Mugg Samcro sons-of-anarchy-mugg-samcro-1

Sons Of Anarchy Mugg Samcro

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Celtic Nyckelring Crest celtic-nyckelring-crest-1

Celtic Nyckelring Crest

(0)

I lager 19 kr (69 kr)