Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköunderhåll Mcdermott Joint Protector

199 kr
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 1116
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: Mcdermott
Garanti: Livstid för köer över 1000 kr annars 3 år

Joint Protector

Skydd för 3/8-10-koppling (standard Mcdermott).

Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar Mcdermott Joint Protector.

Omdömen och betyg

David Leppänen, 2010-04-22
Pris skillnaden var ganska så dyr i längden , Den var riktigt enkelt och snabbt att montera på sin Star kön om man har koppling variant 3/8 *10

Skulle också vilja rekommendera folk att köpa denna gäng skydd om ni även spelar med en biljard kö som heter Star storm by Mcdermott.

Själv vart man riktigt nöjd med produkt varan enligt mig.

Den skyddar bakdels gängen fantastiskt otroligt galant.

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

99 kr

RENEW SHAFT CLEANER RENEW SHAFT CLEANER renew-shaft-cleaner-1

RENEW SHAFT CLEANER

(0)

84 kr (99 kr)

MCGRIPPER mcgripper-1

MCGRIPPER

(0)

199 kr

Köduk McDermott koduk-mcdermott-1

Köduk McDermott

(1)

I lager 129 kr

M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(25)

I lager Från: 9 kr

P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(7)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(38)

I lager Från: 19 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Tip Cement tip-cement-1

Tip Cement

(0)

I lager 79 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(3)

79 kr

Tip Clamp tip-clamp-1

Tip Clamp

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

tip-pik-1

Tip Pik

(0)

I lager 149 kr

limkolader-triangle-12-mm-1

Limköläder Triangle 12 Mm

(2)

I lager Från: 29 kr

 
CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Miami Heat Pin miami-heat-pin-1

Miami Heat Pin

(1)

I lager 12 kr (39 kr)

LFC Body Winner liverpool-body-winner-1

LFC Body Winner

(3)

I lager 199 kr (279 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 18 kr (59 kr)