Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Rce-5

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 14638
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Rce-5

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13 mm "Le Pro"
Vikt: Variabla vikter
Skaft: Riley Centurion Lönnskaft
Koppling: Stålkoppling (Accu-Loc Stainless Steel Release System)
Grepp: Birdseye lönn grepp
Delning: 1/2
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Mörk/ljus trä
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Rce-5.

Omdömen och betyg

Peter Georg Ruben, 2018-05-04

Arpad Denes Dennis, 2018-04-26

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

Från: 399 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

549 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

 
Rocky Mugg Rocky I rocky-mugg-rocky-i-1

Rocky Mugg Rocky I

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

The Strain Mugg Logo the-strain-mugg-logo-1

The Strain Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Batman Ryggsäck Round batman-ryggsack-round-1

Batman Ryggsäck Round

(1)

I lager 227 kr (379 kr)

MUFC Fickkalender 2012 MUFC Fickkalender 2012 manchester-united-fickkalender-2012-1

MUFC Fickkalender 2012

(1)

I lager 9 kr (9 kr)

MUFC SoccerStarz Kagawa MUFC SoccerStarz Kagawa manchester-united--soccerstarzkagawa-1

MUFC SoccerStarz Kagawa

(0)

I lager 29 kr (49 kr)