Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Riley Kruger Gold Paket

1 495 kr
(1 795 kr)
12 mån räntefritt 125 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 17996
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Kruger Gold Paket

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13 mm "Le pro"
Vikt: 19,5 oz
Skaft: Green Spot Lönnskaft
Koppling: Accu-loc Stainless Steel Joint System
Grepp: Irish Linen Supergrip
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Detaljrikt svart
Övrigt: Replika av Oliver Ortman's signatur

Fodral ingår.

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Riley Kruger Gold Paket.

Omdömen och betyg

Stefan, 2018-06-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

 
Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Fantastic Beasts Nyckelring Newt Scamander fantastic-beasts-nyckelring-newt-scamander-1

Fantastic Beasts Nyckelring Newt Scamander

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Flash Pinn Icon flash-pinn-icon-1

Flash Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

NUFC T-shirt Sport NUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt Sport newcastle-united-t-shirt-sport-1

NUFC T-shirt Sport

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

MUFC SoccerStarz Scholes MUFC SoccerStarz Scholes manchester-united--soccerstarzscholes-1

MUFC SoccerStarz Scholes

(0)

I lager 29 kr (49 kr)