Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Kruger Gold Paket

1 495 kr
(1 795 kr)
12 mån räntefritt 125 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 4-6 veckor
Artikelnr: 17996
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Kruger Gold Paket

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13 mm "Le pro"
Vikt: 19,5 oz
Skaft: Green Spot Lönnskaft
Koppling: Accu-loc Stainless Steel Joint System
Grepp: Irish Linen Supergrip
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Detaljrikt svart
Övrigt: Replika av Oliver Ortman's signatur

Fodral ingår.

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Kruger Gold Paket.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

I lager 699 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

I lager 499 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

449 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

I lager 995 kr

9ball-1

9ball

(0)

I lager 249 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(2)

449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

 
Captain America Mössa Turn Up Ungdom Captain America Mössa Turn Up Ungdom captain-america-mossa-turn-up-ungdom-1

Captain America Mössa Turn Up Ungdom

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

Miami Dolphins Ryggsäck Fade Backpack miami-dolphins-ryggsack-fade-backpack-1

Miami Dolphins Ryggsäck Fade Backpack

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

Simpsons Knappar Homer 6-pack simpsons-knappar-homer-6-pack-1

Simpsons Knappar Homer 6-pack

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

LFC T-shirt Och Jeans liverpool-t-shirt-och-jeans-1

LFC T-shirt Och Jeans

(2)

I lager 299 kr (429 kr)

arsenal-olglas-pint-wordmark-1

AFC Ölglas Pint Wordmark

(19)

I lager Från: 129 kr