Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Kruger Black 100b

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 20219
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Kruger Black 100b

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm Le Pro
Vikt: Varierande 18-21 oz
Skaft: Lönnskaft Black Spot
Koppling: Stålkoppling (Stainless Steel Rapid Release System)
Grepp: Supagrip
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Målad lönn
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Kruger Black 100b.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

 
Harry Potter Skulptur Dobby harry-potter-skulptur-dobby-1

Harry Potter Skulptur Dobby

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

Stella Artois Barmatta Wetstop stella-artois-barmatta-wetstop-1

Stella Artois Barmatta Wetstop

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

RMCF Sportväska Crest real-madrid-sportvaska-crest-1

RMCF Sportväska Crest

(0)

I lager 250 kr (499 kr)

Pittsburgh Steelers Halsduk Fade pittsburgh-steelers-halsduk-fade-1

Pittsburgh Steelers Halsduk Fade

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

LFC Keps 1892 liverpool-keps-1892-1

LFC Keps 1892

(0)

I lager 119 kr (199 kr)