Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Licensierad Produkt Kruger Black 100b

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 20219
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Kruger Black 100b

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm Le Pro
Vikt: Varierande 18-21 oz
Skaft: Lönnskaft Black Spot
Koppling: Stålkoppling (Stainless Steel Rapid Release System)
Grepp: Supagrip
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Målad lönn
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Kruger Black 100b.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Kruger Gold Paket Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

mcdermott-junior-1

McDermott Junior

(0)

I lager Från: 749 kr

tvadelsko-flash-gold-1

Tvådelskö Flash Gold

(0)

449 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

pro-27-paket-1

Pro 27 Paket

(0)

499 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

 
AFC Affisch Vermaelen 24 AFC Affisch Vermaelen 24 arsenal-affisch-vermaelen-24-1

AFC Affisch Vermaelen 24

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

THFC Iphone-5-skal Hårt tottenham-hotspur-iphone-5-skal-haart-1

THFC Iphone-5-skal Hårt

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

Harry Potter Hedwig Och Bur Miniatyr harry-potter-hedwig-och-bur-miniatyr-1

Harry Potter Hedwig Och Bur Miniatyr

(0)

I lager 852 kr (1 065 kr)

Harry Potter Berlock Monster Book Of Monsters harry-potter-berlock-monster-book-of-monsters-1

Harry Potter Berlock Monster Book Of Monsters

(0)

I lager 279 kr (349 kr)

Suicide Squad Tatueringar suicide-squad-tatueringar-1

Suicide Squad Tatueringar

(0)

I lager 27 kr (39 kr)