Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Kruger 101

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 18652
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Kruger 101

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13mm Le Pro
Vikt: -
Skaft: Lönnskaft Black Spot
Koppling: Stålkoppling (Stainless Steel Rapid Release System)
Grepp: Supagrip
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Målad lönn
Övrigt: Signerad av Oliver Ortman

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Kruger 101.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

kruger-black-106b-1

Kruger Black 106B

(0)

799 kr

kruger-black-100b-1

Kruger Black 100B

(0)

699 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

549 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

 
AFC Årsbok 2015 arsenal-arsbok-2015-1

AFC Årsbok 2015

(2)

I lager 69 kr (129 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

MCFC Ryggsäck Fade Ungdom MCFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-city-ryggsack-fade-ungdom-1

MCFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)

MCFC Barset Mini manchester-city-barset-mini-1

MCFC Barset Mini

(1)

I lager 129 kr (149 kr)

Tottenham Body 2-pack Vit/Svart Winner tottenham-body-2-pack-vitsvart-winner-1

Tottenham Body 2-pack Vit/Svart Winner

(3)

I lager 199 kr (329 kr)