Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Endelskö Omega 2 Sortering

149 kr
(199 kr)
12 mån räntefritt 12 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 271
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Endelskö Omega 2 Sortering

Enklare endelskö av 2 sortering. Är troligen inte helt raka.

Längd: Varierande. 36-,42-,48-,53- och 57 tum (ca 91, 107, 122 ,137, 145 cm)

Köläder 11mm
Köben: Mässing
Vikt:
Skaft:
Koppling:
Grepp:
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt: Endelkö

Här kan du se vilka kölängder som rekommenderas till barn.

Denna produkt skickas endast inom Sverige.

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Endelskö Omega 2 Sortering.

Omdömen och betyg

Marcin, 2017-10-27

Glenn, 2017-10-17

Jöns Philip Anders, 2017-09-02

Martin, 2017-06-28

Martin, 2017-06-28

Årjängs Kommun, 2017-06-24
De första köerna som kom var väldigt vinda/böjda.
Men efter samtal till Spelbord med klagomål, så
ordnade det upp sig. Vi fick nya köer utan kostnad.
Jon, 2017-03-08

Gustav Fritjof Martin, 2017-02-09

Berit Maud Susanne, 2017-01-25

Attendo Smultronvägens Resurs Asyl & PUT, 2016-12-01

Bo Göran Peter, 2016-10-21

Lars Henrik Roland, 2016-06-09

Hjördis Carina, 2016-04-27

Lena Kerstin Marie, 2016-04-14

Björn Mikael, 2016-02-23

Mikael John Tomas, 2015-02-04

Kent Ronny Herbert, 2015-02-03

Kenneth, 2014-12-03

Olof Henrik, 2014-11-26

Johan, 2014-09-25

Sofia, 2014-03-29

Lindells Bil, 2014-03-19

Johan, 2014-02-21

Silviu, 2014-02-17

Christian Erik Rikard, 2014-02-08

Tommy, 2014-02-05

Lars Olof Alfred, 2014-02-04

May Karin Jeanette, 2014-01-22

Jan Roland, 2014-01-17

Bo Tommy, 2014-01-16

Lennart, 2013-12-30

Maria Ulrika, 2013-12-20

Lars Einar Thomas, 2013-12-16

VMI Internet Services AB, 2013-11-15

Hans Erik Torbjörn, 2013-11-14

Erika Lise, 2013-11-02

Edib, 2013-10-19

Martin, 2013-09-04
kort Kö, men passade vårt behov perfekt!
Johan Martin, 2013-03-03
Lite för lätt kö för min smak. Men för övrigt bra kvalitet.
Sven-Erik, 2012-06-29
Passar bra i små utrymmen och till ett mindre bord. Våra gäster på Chip-inn använder de korta köerna flitigt. De har jättekul men kommer inte att hota "Blomdalarna" än på ett tag.
Allan, 2012-03-26
Bra grejer, ungarna är nöjda
Anneli, 2012-01-23
Perfekt kö för sonen som inte får kraft i stöten med en lång kö! Även bra för oss vuxna då vi har en hörna där det är trångt läge med en lång kö. Snygg design och alla limningar mm håller fint. Prisvärd med andra ord!
Michael, 2011-12-02
Mycket bättre än de som följde med! Enklare för barnen att hantera också.
Maricel, 2011-07-06

Elena, 2011-06-27
lagom lång
Sebastian, 2010-12-13
bra kö, mycket bättre än de som följde med bordet.
Paul, 2010-10-05
Bra kö för barnen att spela med.
James, 2010-08-30
Tänkte använda denna till krattan, har dock inte hunnit montera kratthuvudet på den. Bra vid trånga lägen.
Linus, 2010-04-06
Själva "köbenet" sitter lite löst monterat på kön. och gör att det trycks längre å längre upp på själva kön.

Annars en väldigt stabil och prisvärd kö som passar utmärkt när det är lite trångt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(2)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(3)

I lager 299 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

I lager Från: 399 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

I lager 549 kr

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(1)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

 
LFC Dekal Iphone 6 liverpool-dekal-iphone-6-1

LFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

LFC Bäddset Premium Dubbel liverpool-baddset-premium-dubbel-1

LFC Bäddset Premium Dubbel

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

Batman Halsduk Logos batman-halsduk-logos-1

Batman Halsduk Logos

(0)

I lager 115 kr (229 kr)

Anchorman T-shirt You Stay Classy Anchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay Classy anchorman-t-shirt-you-stay-classy-1

Anchorman T-shirt You Stay Classy

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

Big Bang Theory Armband Bazinga big-bang-theory-armband-bazinga-1

Big Bang Theory Armband Bazinga

(1)

I lager 29 kr (49 kr)