Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Lucky Endelskö Lucky House 120 Cm

299 kr
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 18036
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Lucky
Garanti: 36 mån

Endelskö Lucky House 120 Cm

Äntligen kan vi erbjuda en rejälare 120 cm kö. Denna kö har 13 mm limläder och tillverkas av Mcdermott under varumärket Lucky.

Denna produkt skickas endast inom Sverige.

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Lucky Endelskö Lucky House 120 Cm.

Omdömen och betyg

Kim Anders, 2018-11-27
Den hade slagit sig.
Petri Mikael, 2018-10-20

Linda Viktoria, 2018-07-25

Arpad Denes Dennis, 2018-04-26

Sören Ingemar, 2018-03-31
Bra köer, lite baktunga
Hamid Fakher, 2017-09-26

Ulf Stephan Albert, 2017-03-17
Mycket bra kvalité.
ULNO AB, 2016-09-09
Har några sen förut. De håller länge och de används varje dag.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

endelsko-standard-plus-1

Endelskö Standard Plus

(0)

I lager 299 kr

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

Från: 399 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

 
Harry Potter Berlock Glassess harry-potter-berlock-glassess-1

Harry Potter Berlock Glassess

(0)

I lager 279 kr (349 kr)

Harry Potter Miniskulptur Fawkes The Phoenix harry-potter-miniskulptur-fawkes-the-phoenix-1

Harry Potter Miniskulptur Fawkes The Phoenix

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

FCB Badlakan Established barcelona-badlakan-established-1

FCB Badlakan Established

(0)

I lager 199 kr (229 kr)

West Bromwich Albion Kalender 2013 West Bromwich Albion Kalender 2013 west-bromwich-albion-kalender-2013-1

West Bromwich Albion Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

FCB Affisch Suarez 58 barcelona-affisch-suarez-58-1

FCB Affisch Suarez 58

(0)

I lager 30 kr (99 kr)