Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Dufferin 234

449 kr
12 mån räntefritt 37 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 17007
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Dufferin 234

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder: 13 mm Elk Master
Köben:
Vikt: 19 oz
Skaft: Lönnskaft (Canadian Hard Rock Maple)
Koppling: Black Implex Joint
Grepp: Lackat nylongrepp
Bumper: Standard Gummi
Handtag: Brunt lönn

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Dufferin 234.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

549 kr

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

449 kr

endelsko-brass-1

Endelskö Brass

(6)

Från: 129 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 399 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

 
LFC Förvaringslåda liverpool-forvaringslada-1

LFC Förvaringslåda

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

South Park Armband Screw You Guys south-park-armband-screw-you-guys-1

South Park Armband Screw You Guys

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Miami Heat Inramad Bild Logo miami-heat-inramad-bild-logo-1

Miami Heat Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Harry Potter Canvastryck Undesirable No.1 harry-potter-canvastryck-undesirable-no1-1

Harry Potter Canvastryck Undesirable No.1

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

Stella Artois Barhanduk stella-artois-barhanduk-1

Stella Artois Barhanduk

(0)

I lager 21 kr (69 kr)