Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Bce Fyrdelskö Color

249 kr
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1566
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Bce Fyrdelskö Color

Kö som kan användas i tre olika längder.

Längd: 57 tum (ca 145 cm)
Köläder: 11 mm läder (M11)
Vikt: 18-19 oz
Skaft: Hardwood
Koppling:
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag:


Längden går att anpassa till 113, 134 och 147 cm (med köläder och bumper).

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Bce Fyrdelskö Color.

Omdömen och betyg

Ali, 2018-08-28

Inga-Lena Yvonne, 2018-08-02
Vacker färg, skön att hålla i och känns bra.
Kjell Håkan Ingemar, 2018-06-06

Storegårds Bil& Maskin, 2018-06-01

Anders Erik, 2018-04-08

Lars Gustaf, 2018-02-15

Ulf Peter, 2018-02-04

Ib, 2018-01-20

Ib, 2018-01-20

Ib, 2018-01-05
Biljardkön verkar mycket bra med fin balans när man stötar med den och att man kan dela på längden
Per Henrik, 2017-12-23

Rafal, 2017-08-15

Zlatko, 2017-03-16

Nipanhotellet AB, 2016-11-10

Bo Sevborn, 2016-11-05

Bo Sevborn, 2016-11-05

Johan, 2016-04-05
Mycket nöjd med Köerna, toppen att man kan justera längden för dem eftersom jag har barn i olika åldrar.
Bo, 2016-03-30

Bo, 2016-03-23

Eva, 2016-03-08

Carl Tomas Anders, 2016-03-04

Timo Johannes, 2016-02-13

Timo Johannes, 2016-02-06

Nils-Georg Yriel, 2016-02-01

Bernt, 2016-01-13

Anders, 2015-09-29
Bra för en nybörjare som jag. Perfekt att kunna anpassa längden för mitt trånga utrymme
Bo Sune, 2015-08-13
Till det priset var varan mycket bra.
Kent Patrik, 2015-07-14

Erik Marcus, 2015-05-20

Knut Nils Albin, 2015-03-13

Knut Nils Albin, 2015-03-11

Ulf Torsten, 2015-02-11

Magnus Olof, 2015-02-03

Johan Thor Mikael, 2014-05-27

Ulf Åke Tommy, 2014-05-02

Bygglas AB, 2014-03-29
Ett missförstånd uppstod vid beställning, kände då en viss tvekan. Men eftersom jag skulle ta med dessa till barnbarnen i Bankok, och tiden var knapp, var det bara till att ta emot köerna, för att ev klaga efter hemkomst. Men jag blev mycket positivt överraskad över dessa fantastiskt fina köer. För att inte tala om barnbarnens lycka. Så det blev ett bra besök och en lyckad semester för mig. Har fortfarande en vecka kvar, för mer spel med grabbarna. Tack o bock!!!
Bästa hälsningar från ett soligt Thailand, i dubbel bemärkelse! Morfar, Stefan Hansson
Tommy, 2014-02-15

Anna Maria, 2014-01-11

Kenth Christer, 2014-01-05

Ulf Stefan, 2013-12-24
jag beställde 2st en är jag nöjd med men inte den andra,toppen satt inte fast,"snöret" som är lindat runt släppte bara efter en halvtimmes spel,och den är skev.
Anna Maria, 2013-10-01

Mathias, 2011-05-07
Utmärkt för min spelstil. Rak kö, Skönt handtag. Bäst för en nytbörjare, jag har spelat i några månader och känner mig trygg med kön.
Framför allt var det snygg och stabil.

// Mathias Nydahl
Jakob, 2011-02-22
Över förväntan för en relativt billig kö. Mycket praktiskt att kunna skriva av flera delar om man har strångt runt bordet.
Tommy, 2010-12-07

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

BCE Black bce-black-1

BCE Black

(0)

549 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 169 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

 
Captain America Pinn Retro captain-america-pinn-retro-1

Captain America Pinn Retro

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

South Park Armband Screw You Guys south-park-armband-screw-you-guys-1

South Park Armband Screw You Guys

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Batman Presentbox batman-presentbox-1

Batman Presentbox

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird liverpool-dekal-iphone-44s-liverbird-1

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird

(9)

I lager 99 kr (129 kr)

THFC Iphone-6-skal 3D tottenham-hotspur-iphone-6-skal-3d-1

THFC Iphone-6-skal 3D

(1)

I lager 159 kr (199 kr)