Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer DPT Omega Mynt

16 900 kr
12 mån räntefritt 1408 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-4 veckor
Artikelnr: 11494
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 210 x 118 x 82 cm
Spelyta: 183 x 91cm
Vikt: 300 kg

Omega Mynt

Omega mynt-biljardbord är ett tåligt bord för kommersiella miljöer. Benen i bordet är tillverkade av en stark och elastisk gjuten plast i matchande färg. Bordet har individuellt justerbara fötter för att göra det möjligt att ställas exakt.

19 mm skifferskiva
Mekanisk myntmekanism
Inställd på mynt (EURO)
Blå duk

Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

Montering

Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek

Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,85 x 3,95 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,40 x 3,45 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar DPT Omega Mynt.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

I lager Från: 21 800 kr

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

 
Cars Skrivset cars-skrivset-1

Cars Skrivset

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Harry Potter Trollstavspenna Severus Snape harry-potter-trollstavspenna-severus-snape-1

Harry Potter Trollstavspenna Severus Snape

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

FCB Badanka Wordmark barcelona-badanka-wordmark-1

FCB Badanka Wordmark

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89 man-of-steel-miniaffisch-flying-1

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89

(0)

I lager 24 kr (79 kr)