Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Matbordsskiva Windsor Biljard/matbord Vit Svart

15 900 kr
12 mån räntefritt 1325 kr / månad (avgifter tillkommer)
Uppgradera duk 7 & 8 ft (Mer info):
Lagerstatus: 2-4 veckor
Artikelnr: 17961
Kategori: Biljardbord med Matbordsskiva
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 213 x 118 x 80 cm
Spelyta: 183 x 91 cm
Vikt: 180 kg

Windsor Biljard/matbord Vit Svart

Windsor biljard och matsalsbord har en enkel, elegant design som kompletterar de flesta interiörer och har konstruerats med alla de funktioner som du förväntar dig av ett biljardbord.

MATBORDSSKIVA INGÅR!
Utrustad med kromad Corners
19 mm skifferskiva
Svart vävd duk
En tvådelad matbordsskiva ingår

Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

Montering
Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek
Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,55 x 3,65 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,10 x 3,15 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt
Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DHL-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DHL kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord med Matbordsskiva innehåller fler produkter som liknar DPT Windsor Biljard/matbord Vit Svart.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva baylor-8-gunsmoke-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva

(0)

I lager 32 995 kr (34 995 kr)

Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

I lager 27 995 kr (29 995 kr)

 
Iron Man Miniaffisch Cover M94 iron-man-miniaffisch-cover-1

Iron Man Miniaffisch Cover M94

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

Batman Flasköppnare Joker batman-flaskoppnare-joker-1

Batman Flasköppnare Joker

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Birmingham City Kalender 2013 Birmingham City Kalender 2013 birmingham-city-kalender-2013-1

Birmingham City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

peroni-olglas-pint-1

Peroni Ölglas Pint

(1)

I lager Från: 139 kr