Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Matbordsskiva Windsor Biljard/matbord Mörk Valnöt Grön

15 900 kr
12 mån räntefritt 1325 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-4 veckor
Artikelnr: 18596
Kategori: Biljardbord med Matbordsskiva
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 210 x 118 x 80 cm
Spelyta: 183 x 91 cm
Vikt: 230 kg

Windsor Biljard/matbord Mörk Valnöt Grön

Windsor biljard och matsalsbord har en enkel, elegant design som kompletterar de flesta interiörer och har konstruerats med alla de funktioner som du förväntar dig av ett biljardbord.

MATBORDSSKIVA INGÅR!
Utrustad med kromad Corners
19 mm skifferskiva
Grön vävd duk
En tvådelad matbordsskiva ingår

Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

Tredje bilden visar fel finish (Valnöt) för att vi ska kunna visa matbordsskivan.

Montering

Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek

Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,85 x 3,95 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,40 x 3,45 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord med Matbordsskiva innehåller fler produkter som liknar DPT Windsor Biljard/matbord Mörk Valnöt Grön.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

I lager 14 900 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
europool-parsons-8-valnot-1

Parsons 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 27 900 kr

europool-parsons-8-ek-1

Parsons 8 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 26 900 kr

europool-parsons-7-ek-1

Parsons 7 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

parsons-7-valnot-1

Parsons 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

 
juventus-olglas-hogt-wordmark-1

JFC Ölglas Högt Wordmark

(0)

I lager 129 kr

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104 breaking-bad-affisch-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Tottenham Fleecefilt Fade tottenham-fleecefilt-fade-1

Tottenham Fleecefilt Fade

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

FCB SoccerStarz Toon Valdes barcelona-soccerstarz-toon-valdes-1

FCB SoccerStarz Toon Valdes

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Batman Mugg Closeup batman-mugg-closeup-1

Batman Mugg Closeup

(1)

I lager 69 kr (99 kr)