Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Matbordsskiva Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

19 995 kr
12 mån räntefritt 1666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 22760
Kategori: Biljardbord med Matbordsskiva
Varumärke: DPT
Garanti: 12 mån
Yttermått: 210 x 118 x 80 cm
Spelyta: 183 x 91 cm
Vikt: 250 kg

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

Avant Garde är det nya tillskottet från DPT. En bra kombination av modernt och rejält. Bra spelegenskaper med sin 19 mm skifferskiva.

MATBORDSSKIVA (Glas) INGÅR!
19 mm skifferskiva
Röd vävd duk

Tillbehör

1 set biljardbollar 51 mm hel och halv
2 Köer 145 cm
1 Triangel
6-pack Krita

OBS! Grått bord visas!

Montering

Montering av detta biljardbord tar 1-3 timmar och är relativt enkel. Benen monteras på och skifferskivan (1-del) lyftes in och sätts fast.

Rumsstorlek

Optimalt rumsstorlek för detta biljardbord är 4,85 x 3,95 meter eller större, men det går även om man har ett lite mindre rum. T.ex 4,40 x 3,45 meter om man använder 120 cm långa köer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej). Tänk på att skifferskivan kommer i en del och det är enklast om man är 4 personer för att bära in bordet (om man inte har till gång till rätt hjälpmedel).

Biljardbord med Matbordsskiva innehåller fler produkter som liknar DPT Avant Garde Dark Walnut Röd Duk.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

I lager 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
europool-parsons-8-valnot-1

Parsons 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 27 900 kr

europool-parsons-8-ek-1

Parsons 8 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 26 900 kr

europool-parsons-7-ek-1

Parsons 7 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

parsons-7-valnot-1

Parsons 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

 
CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

Harry Potter Death Eater Collection harry-potter-death-eater-collection-1

Harry Potter Death Eater Collection

(0)

I lager 1 116 kr (1 395 kr)

Sverige T-shirt Fashion Dam Sverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion Dam sverige-t-shirt-fashion-dam-1

Sverige T-shirt Fashion Dam

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

NUFC Affisch Squad 54 newcastle-united-affisch-squad-54-1

NUFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Rangers Dekal Iphone 6 rangers-dekal-iphone-6-1

Rangers Dekal Iphone 6

(0)

I lager 39 kr (129 kr)