Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Riley Folding Black Deluxe

4 495 kr
12 mån räntefritt 375 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15988
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 153(L) x 84(B) x 79(H) cm
Vikt: 40 kg

Riley Folding Black Deluxe

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet. Nu finns det också i detta deluxe utförandet.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter
Snygg Riley-design

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge 5 fot: ca 175 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Riley Folding Black Deluxe.

Omdömen och betyg

Lennart, 2015-12-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

 
NUFC Dekal Xbox 360 (Slim) newcastle-united-dekal-xbox-360-slim-1

NUFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Coutinho liverpool-iphone-44s-skal-hart-coutinho-1

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Coutinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

X-men Affisch Magneto Triumphant A817 x-men-affisch-magneto-triumphant-1

X-men Affisch Magneto Triumphant A817

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial liverpool-iphone-55s-skal-hart-gerrard-testimonial-1

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Sverige Huvtröja Sweden Blå Sverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden Blå sverige-huvtroja-sweden-bla-1

Sverige Huvtröja Sweden Blå

(0)

I lager 359 kr (399 kr)