Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Gamesson Harvard 6

5 395 kr
12 mån räntefritt 450 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13229
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 162 x 81 cm
Yttermått: 183 x 99 x 80 cm
Vikt: 60 kg

Harvard 6

Stabilt bord i svart med grön duk.

OBS! Nu med överdrag på köpet!

-Bollretur
-Spelyta av laminerad MDF
-Ställbara fötter
-Svart faner

Medföljer

2st köer 145 cm, skruvläder 12 mm (M12)
Bollset 57 mm (fullstora)
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Gamesson Harvard 6.

Omdömen och betyg

Joakim, 2018-11-29

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

Beställningsvara 4 995 kr (6 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(4)

I lager 99 kr (149 kr)

The Strain Mugg Logo the-strain-mugg-logo-1

The Strain Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 liverpool-strumpor-hemma-junior-2015-16-1

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

Harry Potter Canvastryck Dumbledore harry-potter-canvastryck-dumbledore-1

Harry Potter Canvastryck Dumbledore

(0)

I lager 463 kr (579 kr)

Inter Iphone 4/4S Skal Hårt Svart inter-iphone-44s-skal-hart-svart-1

Inter Iphone 4/4S Skal Hårt Svart

(0)

I lager 99 kr (189 kr)