Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Licensierad Produkt Snookerbollar 57 Mm

599 kr
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15633
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Snookerbollar 57 Mm

Enkla bollar för att komma igång med snookerspel. Både 57 mm och 52 mm går bra att använda på vanliga biljardbord. med 57 mm får man rätt studs i vallarna och med 52 mm får man mer snookerkänsla.

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Snookerbollar 57 Mm.

Omdömen och betyg

Leif Christer, 2018-10-19
Rätt storlek för att funka för våra biljardbordsvallar
Carl Felix, 2018-07-11

Rickard Fransson, 2017-02-12

Sompis, 2015-12-26

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager 79 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

I lager 1 495 kr

aramith-premium-1

Aramith Premium

(2)

I lager 1 595 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(9)

I lager Från: 59 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

Beställningsvara 1 299 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(1)

29 kr

Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 599 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(1)

I lager 149 kr

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

Aramith Premium Boll Lösa aramith-premium-boll-losa-1

Aramith Premium Boll Lösa

(0)

129 kr

 
Batman Mugg Vit batman-mugg-vit-1

Batman Mugg Vit

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Batman Presentbox batman-presentbox-1

Batman Presentbox

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

Jack Daniels T-shirt Vintage Grå Jack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage Grå jack-daniels-t-shirt-vintage-gra-1

Jack Daniels T-shirt Vintage Grå

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

West Ham Armband Festival 2-Pack west-ham-armband-festival-2-pack-1

West Ham Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

Suicide Squad Tatueringar suicide-squad-tatueringar-1

Suicide Squad Tatueringar

(0)

I lager 27 kr (39 kr)