Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 227 produkter
Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 199 kr

europool-dukrengoring-1

Europool Dukrengöring

(0)

I lager 119 kr

snookerbollar-1

Snookerbollar

(4)

I lager 599 kr

 
maple-a-1

Maple A

(0)

I lager 299 kr

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 599 kr

 
Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(14)

I lager 79 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(1)

I lager 1 995 kr

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

 
borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

biljardtriangel-tra-conori-1

Biljardtriangel Trä Conori

(0)

I lager 999 kr

 
bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

kohandske-europool-1

Köhandske Europool

(0)

I lager 199 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(1)

I lager 229 kr

speedball-camel-8-1

Speedball Camel 8

(0)

I lager 1 995 kr

 
Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(4)

I lager 59 kr

 
biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(2)

I lager 79 kr

bordsskydd-eurotech-9ft-1

Bordsskydd Eurotech 9ft

(1)

I lager 229 kr

europool-triangel-wood-1

Europool Triangel Wood

(0)

I lager 159 kr

borste-simonis-x1-1

Borste Simonis X1

(0)

I lager 1 295 kr

McDermott G203 mcdermott-g203-1

McDermott G203

(0)

I lager 3 495 kr

 
Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager 1 395 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Titan Brite Pink 8 titan-brite-pink-8-1

Titan Brite Pink 8

(0)

I lager 1 995 kr

 
borste-30-mahogany-1

Borste 30 Mahogany

(2)

I lager 99 kr

bijardtriangel-turtle-rack-sheet-1

Bijardtriangel Turtle Rack Sheet

(0)

I lager 379 kr

europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(0)

I lager 1 795 kr

bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(1)

I lager 299 kr

europool-borste-1

Europool Borste

(0)

I lager 99 kr

 
McDermott G224 mcdermott-g224-1

McDermott G224

(0)

I lager 4 495 kr

europool-grey-8-1

Europool Grey 8

(0)

I lager 1 795 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

I lager 779 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

 
 
Visar 1-50 av 227 produkter