:popularitet Biljardtillbehör

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:popularitet

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 230 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(1)

I lager 1 995 kr

 
europool-grey-8-1

Europool Grey 8

(0)

I lager 1 795 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

I lager 1 495 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(1)

I lager 299 kr

 
endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

I lager 2 495 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(9)

I lager Från: 59 kr

 
Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

biljardtriangel-pro-1

Biljardtriangel Pro

(0)

I lager 149 kr

natfickor-nylon-6-pack-1

Nätfickor Nylon 6-pack

(0)

I lager 199 kr

aramith-balltrasa-1

ARAMITH Balltrasa

(0)

I lager 99 kr

Överdrag Omega 7 overdrag-omega-7-1

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

 
Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager 79 kr

Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(1)

I lager 599 kr

koforlangare-push-on-1

Köförlängare Push On

(0)

I lager 149 kr

magic-rack-8910-1

Magic Rack 8910

(0)

I lager 199 kr

Endelskö Lucky House endelsko-lucky-house-1

Endelskö Lucky House

(8)

I lager Från: 399 kr

 
europool-black-9-1

Europool Black 9

(0)

I lager 1 995 kr

sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

2-pcs-players-c-801-cue-1

2 Pcs PLAYERS C-801 Cue

(0)

I lager 1 395 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

I lager 799 kr

aramith-premium-1

Aramith Premium

(2)

I lager 1 595 kr

 
cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

natfickor-nylon-heavy-6-pack-1

Nätfickor Nylon Heavy 6-pack

(0)

I lager 229 kr

simonis-860-gra-1

Simonis 860 Grå

(0)

I lager Från: 2 995 kr

europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

europool-koben-meucci-1

Europool Köben Meucci

(0)

I lager 149 kr

 
Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(2)

I lager 79 kr

lucky-l4-1

LUCKY L4

(0)

I lager 579 kr

 
koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(1)

I lager 229 kr

Triangel Plast 48mm triangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(0)

I lager 79 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

Snookerfodral Smart snookerfodral-smart-1

Snookerfodral Smart

(0)

I lager 299 kr

bollkorgar-bison-1

Bollkorgar Bison

(0)

I lager Från: 1 495 kr

 
europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

Kratthuvud Plast kratthuvud-plast-1

Kratthuvud Plast

(17)

I lager 39 kr

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

BCE Grandmaster 600 bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

 
 
Visar 1-50 av 230 produkter