Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Plus

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17759
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Plus

Stor pusher för airhockey.

Pushen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter: 10 cm
1-pack

Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Plus.

Omdömen och betyg

Jens Olof Mikael, 2017-01-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(6)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager Från: 12 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

I lager 39 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

89 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
AFC Id-bricka Med Kedja Engraved arsenal-id-bricka-med-kedja-engraved-1

AFC Id-bricka Med Kedja Engraved

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

AFC Mask Wilshere arsenal-mask-wilshere-1

AFC Mask Wilshere

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

NUFC Dekal PS4 Controller newcastle-united-dekal-ps4-controller-1

NUFC Dekal PS4 Controller

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

Superman Miniaffisch Quote M152 superman-miniaffisch-quote-1

Superman Miniaffisch Quote M152

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

NUFC Affisch Squad 54 newcastle-united-affisch-squad-54-1

NUFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 69 kr (99 kr)