Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Bex Sport Puckar Bas 50 2-pack

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:5 g
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2054
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån
Diameter: 50 mm
Vikt: 5 gram

Puckar Bas 50 2-pack

Mini puckar som passar bra till mindre airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Puckar Bas 50 2-pack.

Omdömen och betyg

Ingvor Elisabeth, 2016-01-18

Anna Sofia, 2015-02-16

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

Andreas Andriyas, 2014-09-02
Lite för stora för grabbens spel men dem funkar men dock måste det finnas mindre puckar ändå
May Karin Jeanette, 2014-01-22

Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Snabb leverans till mycket bra pris
Mattin, 2013-09-12

Joel, 2012-04-07
Jag valde för liten storlek för mitt bord annars helt ok.
Maria, 2011-09-15

Mikael, 2011-05-19

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

LFC Body Winner liverpool-body-winner-1

LFC Body Winner

(3)

I lager 199 kr (279 kr)

Minions Pennset 3D minions-pennset-3d-1

Minions Pennset 3D

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

MUFC Affisch Hernandez 64 MUFC Affisch Hernandez 64 manchester-united-affisch-hernandez-64-1

MUFC Affisch Hernandez 64

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16 LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16 liverpool-matchtroja-hemma-junior-2015-16-1

LFC Matchtröja Hemma Junior 2015-16

(2)

I lager 399 kr (499 kr)