Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Coliseum 6

7 995 kr
12 mån räntefritt 666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15684
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 189(L) x 97(B) x 81(H) cm
Vikt: 74 kg

Coliseum 6

Stabilt och tåligt bord med aluminiumvallar.

220V fläkt
Vit spelyta
Stabila ben
Levereras med 2 st puchers samt 2 st puckar
Instruktioner för montering.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Coliseum 6.

Omdömen och betyg

SiS Ryds Brunns Skola, 2015-05-14
Stabilt och lättmonterat bord.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager Från: 449 kr

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
LFC T-shirt Gerrard Liverbird LFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard Liverbird liverpool-t-shirt-gerrard-liverbird-1

LFC T-shirt Gerrard Liverbird

(4)

I lager 224 kr (299 kr)

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson west-bromwich-albion-soccerstarz-olsson-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

RMCF Kalender 2017 real-madrid-kalender-2017-1

RMCF Kalender 2017

(0)

I lager 79 kr (139 kr)

DC Comics Tatueringar Justice League dc-comics-tatueringar-justice-league-1

DC Comics Tatueringar Justice League

(0)

I lager 20 kr (39 kr)