Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack

24 900 kr
12 mån räntefritt 2075 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18695
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Deluxe Polycourt Pack

Banan kan monteras på cirka 30 minuter.

Varje bana levereras målad och redo för spel. Du behöver bara en fast plan yta att lägga den över. Detta kan vara av trä, betong, asfalt eller matta, inomhus eller utomhus. Små tänder på undersidan hindrar att plattorna glider.

Deluxe PolyCourt är en smart och hållbar och passar hotel lika bra som campingar. Bäst av allt så kräver det nästan inget underhåll.

Deluxe PolyCourt har ett startområdet vid varje ände i kontrastfärg och en smart fasad kant.

Spelområdet på 40 fot x 6 fot (12,19 1,83 meter) är full internationell tävlings storlek.

Plattorna har skydd mot solblekning för säkerställer att banan kommer att behålla sin fulla färg för många år framöver.

Ingår för Continental Cue set bestående av 4 klubbor (aluminium), 8 tävlingspuckar, korg och silikonspray.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Deluxe Polycourt Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(5)

I lager 99 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

189 kr

stenar-1

Stenar

(1)

I lager 1 990 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 19 995 kr

ATACAMA 22FT atacama-22ft-1

ATACAMA 22FT

(0)

Beställningsvara 69 790 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
MUFC Badlakan Embroidered manchester-united-badlakan-embroidered-1

MUFC Badlakan Embroidered

(2)

I lager 279 kr (349 kr)

LFC Halsduk Sturridge Signature liverpool-halsduk-sturridge-signature-1

LFC Halsduk Sturridge Signature

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Harry Potter Trollstav Professor Snape harry-potter-trollstav-professor-snape-1

Harry Potter Trollstav Professor Snape

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

Wonder Woman Pinn Icon wonder-woman-pinn-icon-1

Wonder Woman Pinn Icon

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Batman Mössa Turn Up GulSvart batman-mossa-turn-up-gulsvart-1

Batman Mössa Turn Up GulSvart

(0)

I lager 89 kr (179 kr)