Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerbord BCE Lay Flat Snooker 6

5 495 kr
12 mån räntefritt 458 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13298
Kategori: Snookerbord
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183x97x79 cm
Vikt: 56 kg

Lay Flat Snooker 6

Denna unika konstruktion gör det möjligt att förvara bordet på ett enklare sätt. Lay flat har ett horisontellt fällbart bensystem med integrerade hjul så att den bordet kan flyttas med lätthet och lagras under möbler.

Lågt platt lagringssystem
Svart PVC med grön duk

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Snookerbord innehåller fler produkter som liknar BCE Lay Flat Snooker 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

 
MUFC SoccerStarz Rashford manchester-united-soccerstarz-rashford-1

MUFC SoccerStarz Rashford

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

Spiderman Miniaffisch Quote M95 spiderman-miniaffisch-quote-1

Spiderman Miniaffisch Quote M95

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Frozen Miniaffisch Elsa N2 frozen-miniaffisch-elsa-n2-1

Frozen Miniaffisch Elsa N2

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

EFC Skrivbordskalender 2014 everton-skrivbordskalender-2014-1

EFC Skrivbordskalender 2014

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Teddybjörn Jumper chelsea-teddybjorn-jumper-1

CFC Teddybjörn Jumper

(0)

I lager 118 kr (169 kr)