Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket BCE Folding Pool Plus Bordtennisskiva

5 495 kr
(5 995 kr)
12 mån räntefritt 458 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 3497
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183 x 96 x 79 cm
Vikt: 49 kg

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Höjd i uppfällt läge 212 cm.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Bordtennisskiva

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Nät och stolpar
2st rackets
3st bollar
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar BCE Folding Pool Plus Bordtennisskiva.

Omdömen och betyg

Eldar, 2016-05-13
Tennisskivan går inte att sätta fast, särskilt när man viker bordet.
Svar: Hej, det stämmer. På alla bord (även dyrare) så ligger den endast på, vilket ska fungera bra spelmässigt, men tyvärr gör att man får ställa den åt sidan vid fällning.
Fredrik Erik, 2016-04-13
Bordtennisbordet kunde varit något större. Pingisracken och bollarna var inte direkt av hög kvalitet. Det var dock en bonus att det medföljde en darttavla och pilar. Det hade inte framgått av hemsidan när jag beställde.
Lars Henrik Roland, 2016-01-09

Elly Anna Birgitta, 2015-04-27
Har inget annat att jämföra med..... Men konstruktionen tilltalar mig!
Camilla Elisabeth, 2015-02-04
Jag tycker att bordet var bra men tyvärr levererades det transportskadat. Vi har fått veta av DHL att vi ska få 500kr i ersättning för skadorna på bordet samt en helt ny bordtennisskiva, fraktfritt hem till oss. Har ni uppgifter om när det levereras?
Jan Peter, 2014-09-17

Heidi Johanna, 2014-04-09
pefekt storlek för barnen 7 och 10 år
Ernst Tobias, 2014-03-12
billigt och bra bord
Agneta, 2014-01-19
Saknade bruksanvisning på både biljardspelet och bordtennisspelet!!
Vi vill gärna ha det!
Mats Åke, 2013-12-27

Kristianstads Fritidsgårdsforum, 2013-09-28

Robert, 2013-02-27
Kul bord. Perfekt som lek för barnen.
Tyvärr är skivan lite ojämn på sina ställen och pingisskivan är inte helt rak.
Hållarna för nät höll ett par veckor.
Tove, 2013-02-25
Bordet känns riktigt rejält och gediget, trots att det är något mindre än ett standardbord - perfekt i källaren!. Jättekul för såväl barn som vuxna!!!
Thomas, 2012-02-27

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
 
tottenham-olglas-hogt-wordmark-1

Tottenham Ölglas Högt Wordmark

(3)

I lager Från: 129 kr

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird liverpool-dekal-iphone-44s-liverbird-1

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird

(9)

I lager 99 kr (129 kr)

EFC Flagga Bullseye everton-flagga-bullseye-1

EFC Flagga Bullseye

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

LFC Affish Players 76 liverpool-affish-players-76-1

LFC Affish Players 76

(0)

I lager 59 kr (99 kr)