Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket BCE Bce Multi 21

2 995 kr
(3 495 kr)
12 mån räntefritt 250 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15990
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 118 x 62 x 82 cm
Vikt: 35 kg
Biljardhöjd: 68 cm

Bce Multi 21

Nu får du köpa till Soft blue eldarttavla (info) för endast 199 kr (ord pris 499 kr).

Multi 21 är ett nytt fräscht multispel som med sin svartafinish passar i de flesta rum. Spela 21 olika spel. Det som gör att detta bord står ut är att man även har möjlighet att spela snooker och en whiteboard för att bredda underhållningen ytterligare.

38 mm biljardbollar
21 spel
Svart finish

Spel: Snooker, Pool, Whiteboard, Bordtennis, Foosball (fotboll), Backgammon, Schack, Dam, Bowling, Shuffleboard, Tärning och Spelkort. Väska för att förvara alla spel ingår också. + 8 bonus spel.

Medföljer

Kompletta tillbehör till alla spel.
Instruktion för montering.
Instruktioner för alla spel.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar BCE Bce Multi 21.

Omdömen och betyg

AL-KOWNEYN UTBILDNING CENTRUM, 2015-10-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

Beställningsvara 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
 
Caffreys Ölglas Högt caffreys-olglas-hogt-1

Caffreys Ölglas Högt

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

FCB SoccerStarz Toon Valdes barcelona-soccerstarz-toon-valdes-1

FCB SoccerStarz Toon Valdes

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

LFC T-shirt Coutinho LFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt Coutinho liverpool-t-shirt-coutinho-1

LFC T-shirt Coutinho

(1)

I lager 115 kr (229 kr)

FCB Badlakan Established barcelona-badlakan-established-1

FCB Badlakan Established

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

LFC Affisch Balotelli 72 liverpool-affisch-balotelli-72-1

LFC Affisch Balotelli 72

(0)

I lager 30 kr (99 kr)